5 způsobů, jak říct miluji tě

5 způsobů, jak říct miluji tě

1.      Věnujte mu svou neomezenou pozornost.

Když mužský mozek vidí, že při večeři kontrolujete váš iPhone, interpretuje si to jako" já nejsem důležitý ". Je to proto, že mužské mozky jsou vyvinuté tak, že dokáží dělat pouze jednu věc najednou, zatímco ženy fungují jinak. Váš muž si váží a oceňuje, když se zaměřujete pouze na něj. Dokazujete mu tím, že je vaší prioritou a že ho milujete. Takže, když mluví, koukejte se mu do očí a poslouchejte ho.
spojené ruce

2.      Noste šaty, které na vás miluje.

Bez ohledu na to, jak dlouho jste spolu, tím, jak se oblékáte, mu vysíláte zprávu, že se mu chcete stále líbit a chcete vypadat dobře. Mužské mozky jsou propojeny s vizuálními náznaky více než ženské mozky. Obohaťte svůj šatník aspoň o jedny červené sexy šaty. Studie vědců na univerzitě v Rochesteru v New Yorku zjistila, že dámy v červené barvě jsou pro muže více afrodiziakální.
 

3.      Udělejte mu jeho oblíbené jídlo.

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. To, že znáte jeho oblíbená jídla, dokazuje, že vám na něm záleží. A páry, které o sobě znají i malé detaily, mají šťastnější manželství. Možná máte to štěstí, že váš manžel má rád všechno, co uděláte. V takovém případě zkuste upéct dýňový koláč. Podle výzkumu tato sladká vůně povzbudí muže více než jiné vůně.
 

4.      Povzbuzujte ho, aby si udělal čas pro sebe.

Zatímco vám nedělá problém udělat si čas jen sama pro sebe, váš muž si o něj říct neumí. Občas je dobré, že si vezme den, aby si odpočinul s přáteli, hrál videohry, pracoval na autě nebo jen spal. Tím mu dokazuje podporu a dodáváte mu pocit svobody. Váš manžel bude brát tento bezstarostný čas jako odměnu od úžasné ženy.
 srdce z prstů

5.      Pochvalte jeho vzhled.

Pravdivé komplimenty jeho vzhledu a síly potvrzují, že ho obdivujete, což se rovná lásce. Pochvalte ho, jaký je silák, když vám otevře lahev nebo sklenici. I když to na sobě možná nedá zdát, bude polichocen.

5 způsobů, jak říct miluji tě
3.9 (78.46%)13